Zweryfikowane i sprawdzone firmy

Sklep internetowy z pyszną kawą

Czarna Kawka - 11 Listopada 91A | 26-600 Radom | woj. mazowieckie | nr tel.: +48 602 313 095 | NIP: 796-141-76-21 | REGON: 142817202

Specjalizacja przedsiębiorstwa

W sklepie online Czarna Kawka znajdą Państwo wysokiej jakości produkty, które zachwycają głębią smaku i aromatu. Jest to palarnia kawy typu "single origin", czyli takiej, która wywodzi się z jednej plantacji. Uprawy te wyróżniają się tym, że krzewy rosną tam na terenach górzystych, otoczone innymi drzewami, co zapewnia im potrzebny cień i wilgoć. Dzięki temu, rozwijają się bez pośpiechu, absorbując cenne minerały. Co więcej, duże znaczenie ma też fakt, że zbieranie ziaren następuje ręcznie, gdyż wtedy uzyskujemy pewność, że wybierane są tylko nasiona dojrzałe i nienadpsute.

Kawa ziarnista świeżo palona - najwyższa jakość

Kawa ziarnista świeżo palona w sklepie Czarna Kawka to produkt najwyższej jakości, który z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wybrednych smakoszy. Dostępne są różnorodne jej rodzaje, pochodzące z wielu stron świata. Mianowicie, oferta obejmuje między innymi kawę z Indii, Kolumbii, Etiopii, Wietnamu, Peru i innych krajów. Dla osób, które nie gustują w kawie ziarnistej, sklep Czarna Kawka przygotował również warianty rozpuszczalne. Zależy im bowiem na tym, aby każdy znalazł w ich ofercie coś dla siebie.

Oferta: Palarnia kawy www.czarnakawka.com

Więcej danych

www.czarnakawka.com

www.czarnakawka.com

sklepczarnakawka.com

Godziny pracy:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Powiązane wpisy z tej kategorii:

Materace do łóżka

Dodatkowe informacje

Zawieszki zapachowe

Szczegóły

Handmade z polaru minky

Polar minky - straszydla.pl

Egusto - autoryzowany sprzedawca markowych zegarków

https://www.egusto.pl/pol_m_Zegarki-meskie-100.html