Zweryfikowane i sprawdzone firmy

Szkoła dla przyszłych kierowców

U Sławka. Szkoła jazdy - Poleska 44 | 25-325 Kielce | woj. świętokrzyskie | nr tel.: +48 413 861 802 | NIP: 656-112-66-58 | REGON: 290664353

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Chcąc mieć możliwość samodzielnego poruszania się pojazdami po ulicach, należy zdać egzamin na prawo jazdy. Aby się do niego przygotować, trzeba zapisać się na kurs w ośrodku szkolenia kierowców, takim jak "U Sławka". Jest to placówka, która z powodzeniem istnieje już od 1995 roku i wciąż ulepsza swoją ofertę, aby świadczyć swoim klientom jak najlepsze usługi. Posiadają oni wspomagające naukę teoretyczną materiały dydaktyczne, a także symulator jazdy, świetnie przygotowujący do ćwiczeń w praktyce.

Prawo jazdy - Kielce

Chcąc zrobić prawo jazdy w Kielcach, bez wątpienia warto zapisać się do ośrodka "U Sławka". Dotyczy to nie tylko najpopularniejszej kategorii B, ale również wielu innych. Mogą tam bowiem Państwo zdobyć także uprawnienia do prowadzenia pojazdów z lawetą, ciężarówek, autobusów czy ciągników rolniczych, co pozwala poszerzyć swoje kwalifikacje zawodowe i ułatwić sobie znalezienie stabilnego zatrudnienia. Co więcej, pasjonatów jednośladów z pewnością zainteresuje kurs na prawo jazdy na skuter lub motocykl.

Oferta: http://uslawka.com/

Więcej danych

www.uslawka.com

www.uslawka.com

uslawkapoczta.onet.pl

Godziny pracy:

PoniedziałekZamknięte
Wtorek10:00-19:30
ŚrodaZamknięte
Czwartek10:00-19:30
PiątekZamknięte
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Powiązane wpisy z tej kategorii:

Szkolenia kosmetyczne

Kurs wizażu

Szkolenia motywacyjne

Szczegóły

Biznesowy język angielski

Oferta firmy

Pluszowa Akademia dla każdego

Przedszkole dyżur wakacyjny warszawa