Zweryfikowane i sprawdzone firmy

Usługi prawnicze

Kancelaria adwokacka Wałoszek–Stachowiak - Szkolna 1/207 | 61-832 Poznań | woj. wielkopolskie | nr tel.: +48 503 597 874 | NIP: 697-208-99-47 | REGON: 301909915

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Siedziba kancelarii adwokackiej Wałoszek-Stachowiak znajduje się na terenie miasta Poznań. Jednak wykwalifikowani prawnicy oferują pomoc prawną nie tylko osobom z Wielkopolski, lecz również klientom z całego kraju. Wszystko dzięki nowoczesnej technologii. Kancelaria prowadzi serwis internetowym, przez który udzielane są kompleksowe porady prawne. Specjalnie dla klientów stworzono prosty i łatwy w obsłudze formularz, w którym należy opisać problem, zaczekać na odpowiedź z wyceną i uzgodnić datę ostatecznej realizacji zlecenia.

Zakres usług

Serwis internetowy umożliwia klientom skorzystanie z porady prawnej z zakresu prawa pracy, prawa rodzinnego, handlowego, administracyjnego, a także prawa cywilnego i spadkowego. Kancelaria Wałoszek-Stachowiak udziela pomocy drogą internetową w ciągu 24 godzin. Dodatkowo adwokaci zajmują się sporządzeniem pism procesowych i pozwów. Poznań jest główną siedzibą kancelarii Wałoszek-Stachowiak. Natomiast w Kościanie znajduje się jej filia. W tych miejscach mogą Państwo skorzystać z bezpośredniej pomocy profesjonalistów.

Oferta: Porady prawne - Poznań

Więcej danych

onlineporadyprawne.pl

onlineporadyprawne.pl

biuroonlineporadyprawne.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Powiązane wpisy z tej kategorii:

Adwokat z Zielonej Góry

Strona WWW

Szybkie porady prawne

Sprawdź

Biuro rachunkowe

Biuro podatkowe - Leszno