Zweryfikowane i sprawdzone firmy

Sklep internetowy Feniks LED System

Feniks LED System - Letnia 23 | 62-300 Września | woj. wielkopolskie | nr tel.: +48 602 641 957 | NIP: 789-169-27-00 | REGON: 302180801

Specjalizacja przedsiębiorstwa

W sklepie internetowym prowadzonym przez firmę Feniks LED System klienci znajdą szereg rozwiązań oraz akcesoriów związanych z oświetleniem LED-owym. Jego asortyment to zarówno taśmy z diodami o przeróżnej charakterystyce i długości, jak i dziesiątki elementów wykorzystywanych do ich montażu oraz obsługi. W przypadku klientów, którzy mają wątpliwości odnośnie doboru rozwiązania spełniającego ich potrzeby, pracownicy sklepu chętnie udzielą podpowiedzi i pomogą w znalezieniu poszukiwanego zestawu akcesoriów.

Sprawdzony system przywoławczy

Poza elementami instalacji LED-owych, sklep internetowy zajmuje się także dystrybucją docenianych na całym świecie systemów przywoławczych. Urządzenia te są powszechnie wykorzystywane w urzędach, gabinetach lekarskich oraz restauracjach do usprawnienia przyjmowania pacjentów czy wydawania dań klientom. System przywoławczy składa się ze stacji dokującej oraz odbiorników, które wręczane są klientowi i informują go o przygotowaniu jego zamówienia lub o nadejściu jego kolejki na wejście do gabinetu specjalisty.

Oferta: Kliknij tutaj

Więcej danych

led-sklep.com

led-sklep.com

biurofeniks-led.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Powiązane wpisy z tej kategorii:

Sprawdzone strategie marketingowe

Emtigo Design Poznań

Skuteczna reklama marki w sieci

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Profesjonalne studio graficzne

www.as-grafstudio.pl

Kompleksowe działania marketingowe

http://www.new-mobile.eu/