Zweryfikowane i sprawdzone firmy

Komfortowe busy

Markrym przewóz osób - Dolomitowa 13 | 66-400 Gorzów Wielkopolski | woj. lubuskie | nr tel.: +48 605 920 292 | NIP: 594-121-21-68 | REGON: 364581680

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Firma Markrym posiada w swojej flocie nowoczesne busy, które zapewniają wysoki komfort podróży. Mogą oni je Państwu wypożyczyć w atrakcyjnej cenie, co ułatwi wyjazd np. na komunię, wesele, przysięgę, pogrzeb czy też po prostu na wycieczkę krajową lub zagraniczną. Dzięki temu, nie będzie trzeba korzystać z zatłoczonej komunikacji miejskiej, lecz szybko, sprawnie i wygodnie dotrzeć na miejsce. W celu urozmaicenia sobie czasu w czasie podróży, można skorzystać z dostępnej w samochodach sieci Wi-Fi.

Przewóz osób - Gorzów Wielkopolski

Ponadto, firma Markrym organizuje również profesjonalny przewóz osób. Gorzów Wielkopolski stanowi lokalizację ich siedziby, dlatego stąd najczęściej rozpoczynają się przejazdy, ale na życzenie klienta, bus może wyruszyć także np. z Człuchowa, Słupska, Chojnic, Bydgoszczy, a także z dowolnej miejscowości w województwie lubuskim, zachodniopomorskim, wielkopolskim lub dolnośląskim. Usługa ta służy na przykład pasażerom do tego, aby zapewnić sobie komfortowy i punktualny dojazd na lotnisko w Szczecinie, Poznaniu, Berlinie i nie tylko.

Oferta: www.przewozy.markrym.pl

Więcej danych

przewozy.markrym.pl

przewozy.markrym.pl

biuromarkrym.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Powiązane wpisy z tej kategorii:

Gadżety reklamowe do auta

EuroAroma - Zapachy samochodowe

Skup samochodów używanych

Skupaut-best.pl Warszawa

Transport Poznań Berlin

Sprawdź

Etui na dowód

Przejdź do oferty