Zweryfikowane i sprawdzone firmy

Noclegi nad Jeziorem Jaroszewskim

Gościniec Jaroszewskie Wzgórze - Grobia 60 | 64-410 Sieraków | woj. wielkopolskie | nr tel.: +48 609 213 312 | NIP: 787-112-45-36 | REGON: 302632597

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Jezioro Jaroszewskie to z pewnością doskonałe miejsce na urlop czy weekend. Jest to bowiem niesamowicie malownicza okolica, która pozwoli nam oderwać się od miejskiego hałasu i smogu. Szukając noclegu w pobliżu, warto zainteresować się bardzo atrakcyjną ofertą przygotowaną przez Gościniec Jaroszewskie Wzgórze. Posiadają oni osiem całorocznych domków, w których znajduje się aż do czterdziestu ośmiu miejsc noclegowych. Obok nich znajduje się m.in. plac zabaw i taras umożliwiający biesiadowanie przy grillu.

Wczasy w Sierakowie

Nocując w Gościńcu Jaroszewskie Wzgórze, można spędzić udane wczasy. Sieraków i okolice to raj dla miłośników przyrody - można tu spacerować lub jeździć na rowerze podziwiając piękną florę i faunę. Wędkarze z pewnością chętnie udadzą się na połów na Jezioro Jaroszewskie, gdzie zazwyczaj biorą szczupaki, leszcze i płocie. Co więcej, działa tam również wypożyczalnia sprzętu, takiego jak rowery wodne czy kajaki. Chcąc zwiedzić okoliczne zabytki, warto udać się do Muzeum Zamek Opalińskich czy lokalnego kościoła.

Oferta: Oferta

Więcej danych

www.jaroszewskiewzgorze.pl

www.jaroszewskiewzgorze.pl

biurojaroszewskiewzgorze.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Powiązane wpisy z tej kategorii:

Kuligi w Zakopanem

Oferta

Biuro turystyczne w Zakopanem

Oferta

Wysokiej jakości noclegi

http://apartament-nadoby.pl/

Biuro podróży

Strona www