Zweryfikowane i sprawdzone firmy

Wysokiej jakości noclegi

Apartamenty Silver Point - Pamiątkowa 2 | 61-001 Poznań | woj. wielkopolskie | nr tel.: +48 534 846 424 | NIP: 778-010-81-58 | REGON: 301326504

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Silver Point oferuje apartamenty w Poznaniu na wynajem w mieszczącym się na Wildzie budynku Green Point. W jego pobliżu znajdują się markety spożywcze, różnorodne lokale gastronomiczne, a także szereg innych sklepów, które mogą być użyteczne dla odwiedzających miasto osób. Dla przybywających do stolicy Wielkopolski turystów, wygodną propozycją będą dojeżdżające pod sam Stary Rynek tramwaje, których przystanek znajduje się niedaleko budynku. Zmotoryzowani goście znajdą miejsce na swój samochód na pobliskim parkingu.

Apartamenty w Poznaniu

Wybierając współpracę z firmą, klienci decydują się na wyjątkowe i komfortowe apartamenty w Poznaniu. Wynajem takiego lokalu skierowany jest przede wszystkim do osób przybywających do miasta na kilka dni. Funkcjonalny aneks kuchenny pozwoli na przygotowanie posiłków, aczkolwiek nie zastąpi pełnowymiarowej kuchni. Starannie wykończona łazienka wyposażona w prysznic z deszczownicą zadba natomiast o higienę gości każdego dnia. Wysokie warunki bytowania gwarantuje także ogromne i wygodne łóżko, w którym z powodzeniem zmieści się wynajmująca apartament para.

Oferta: http://apartament-nadoby.pl/

Więcej danych

www.apartament-nadoby.pl

www.apartament-nadoby.pl

silver55vp.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Powiązane wpisy z tej kategorii:

Kuligi w Zakopanem

Oferta

Biuro turystyczne w Zakopanem

Oferta

Biuro podróży

Strona www

Noclegi nad Jeziorem Jaroszewskim

Oferta