Zweryfikowane i sprawdzone firmy

Obrusy

Obrusy Natim - Graniczna 11 | 62-060 Witobel | woj. wielkopolskie | nr tel.: +48 618 135 299 | NIP: 779-001-75-98 | REGON: 004793865

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Jeśli szukasz sprawdzonego oraz szanowanego producenta obrusów z Polski, odwiedź stronę internetową firmy Natim. Jego nakrycia wykonywane są z poliestru, który został wzmocniony teflonem, który odpowiada za ich plamoodporne właściwości. Każdy rozlany płyn gromadzi się na powierzchni produktu w postaci kropelek i może zostać zebrany czystą ścierką, bez tworzenia nieładnych zabrudzeń. Oprócz wytrzymałości, obrusy tej firmy charakteryzują się pięknym zdobnictwem oraz wyrazistymi kolorami, które pięknie prezentują się w domach.

Obrusy na wymiar

Jeśli kiedykolwiek przygotowywałaś uroczystą kolację, albo serwowałaś obiad dla rodziny lub znajomych, doskonale wiesz jak użyteczne są obrusy plamoodporne. Przewrócona szklanka z sokiem czy sos, który skapnął na stół będą wyglądać niezwykle nieestetycznie przez resztę uroczystości, a dodatkowo będą sprawiać problem podczas prania. Aby uniknąć marnowania czasu i sił, najlepiej zainwestować w obrusy plamoodporne, np. taki jak te oferowane na obrusynawymiar.pl. Produkująca je firma Natim nie tylko używa wytrzymałych materiałów, ale również atrakcyjnych wzorów i kolorów, które wpasują się w każdy wystrój wnętrz.

Oferta: NATIM

Więcej danych

obrusynawymiar.pl

obrusynawymiar.pl

szyjemyobrusynawymiar.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Powiązane wpisy z tej kategorii:

Producent piecy kaflowych - DACER

Drzwiczki piecowe

Tablice korkowe

Link

Zegary w stylu prowansalskim

Pełna oferta