Zweryfikowane i sprawdzone firmy

Zadbaj o porządek z Fabryką Czystości

Fabryka Czystości - Osiedle Ogrody 47/2 | 64-100 Leszno | woj. wielkopolskie | nr tel.: +48 663 846 816 | NIP: 697-217-68-99 | REGON: 380237118

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Nie możesz znieść tego jak wygląda Twoje mieszkanie, ale praca pochłania całą Twoją energię? Chciałabyś móc zaprosić przyjaciół, ale nieporządek w mieszkaniu Ci na to nie pozwala? A może prowadzisz sklep lub inną działalność, której lokal wymaga sprzątania? Koniecznie zapoznaj się z ofertą Fabryki Czystości założonej przez Karolinę Stanek. Firma oferuje kompleksowe sprzątanie powierzchni biurowych, lokali usługowych, sklepów oraz domów prywatnych na terenie Leszna. Z jej pomocą przywrócisz dawny blask swojemu mieszkaniu oraz zadbasz o to, by powrót do pracy każdego dnia był przyjemny.

Drobiazgowe sprzątanie - Leszno

Firma od kilku lat intensywnie działa na rynku, oferując niedrogie lecz dokładne sprzątanie. Leszno może liczyć na wsparcie Fabryki Czystości zarówno w kwestii regularnych porządków w biurach oraz lokalach handlowo-usługowych, jak i jednorazowych usług uprzątnięcia prywatnych posesji. Każde zlecenie jest przystosowywane do indywidualnych potrzeb oraz wymagań klienta, dlatego uwzględnia różne czynności. Może Ty chciałabyś tylko, aby ktoś regularnie odkurzał i mył podłogi i ścierał kurze, ale inni zleceniodawcy mogą na przykład zdecydować się także na mycie okien czy czyszczenie lodówki i piekarnika. Wykonaj telefon i dowiedz się jak proste może być utrzymywanie Twojej przestrzeni w czystości!

Oferta: http://sprzatanie-leszno.pl/

Więcej danych

sprzatanie-leszno.pl

sprzatanie-leszno.pl

biurosprzatanie-leszno.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek08:00-16:00
Wtorek08:00-16:00
Środa08:00-16:00
Czwartek08:00-16:00
Piątek08:00-16:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Powiązane wpisy z tej kategorii:

Obrusy

NATIM

Producent piecy kaflowych - DACER

Drzwiczki piecowe

Tablice korkowe

Link