Zweryfikowane i sprawdzone firmy

Pensjonat dla osób starszych

Willa Kąkolowa - Profesjonalny dom seniora - Kąkolowa 35 | 04-848 Warszawa | woj. mazowieckie | nr tel.: +48 609 492 009 | NIP: 952-213-10-42 | REGON: -

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Willa Kąkolowa oraz Wawerska są cenionymi przez klientów ośrodkami dla seniorów. Zarówno jeden jak i drugi dom opieki zlokalizowany jest w Warszawie, w dzielnicy Wawer, która znana jest z ciszy, spokoju i obecności sporych terenów zielonych. Obiekty te zostały przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, a ich wyposażenie będzie odpowiadać każdemu pensjonariuszowi. Wśród kadry znaleźli się wykwalifikowani opiekunowie osób starszych i pielęgniarki, a także doświadczeni lekarze regularnie odwiedzający te miejsca.

Ceniony dom opieki z Warszawy

Wybierając dom opieki w Warszawie najważniejsze jest sprawdzenie czy będzie on godnym miejscem do życia dla bliskich w podeszłym wieku. W Willi Kąkolowej i Wawerskiej pensjonariusze mieszkają najczęściej w dwuosobowych pokojach z łazienką, które pozwalają im na momenty prywatności oraz komfortowe funkcjonowanie. Kuchnia działająca w obiektach przygotowuje pożywne dania, dostosowując je do indywidualnych potrzeb żywieniowych każdego seniora. Dodatkowym atutem jest także spory teren zielony, który przynależy do ośrodków i umożliwia spędzanie czasu na świeżym powietrzu.

Oferta: Kliknij i sprawdź

Więcej danych

www.willakakolowa.pl

www.willakakolowa.pl

biurowillakakolowa.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Powiązane wpisy z tej kategorii:

Wszystko dla gabinetów kosmetycznych

Wanienki do dezynfekcji

Odchudzanie

Szczegóły oferty

Gabinet stomatologiczny

Zobacz

Fale radiowe RF

Strona www