Zweryfikowane i sprawdzone firmy

Wszystko dla gabinetów kosmetycznych

Hurtownia Kosmetyczna Corio - Bosa 15 | 60-125 Poznań | woj. wielkopolskie | nr tel.: +48 786 270 542 | NIP: 779-242-45-63 | REGON: 302832675

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Znakomicie zaopatrzona hurtownia kosmetyczna Corio jest miejscem, w którym każdy ceniący się salon kosmetyczny lub studio urody odnajdzie produkty niezbędne do wykonywania specjalistycznych zabiegów. Duża różnorodność oferowanych kosmetyków oraz akcesoriów sprawia, że firmy mogą testować nowe preparaty, poszukując rozwiązań, które najbardziej odpowiadają odwiedzającym je klientom. Atrakcyjne ceny artykułów, które znajdują się w ofercie hurtowni, wysoka dostępność wybranych produktów, a także terminowość sprawiają, że jest ona popularnym dostawcą tego sprzętu.

Profesjonalne wanienki do dezynfekcji

Wanienki do dezynfekcji, które znalazły się pośród oferowanych przez Corio produktów, to nowoczesne maszyny, które umożliwiają sterylizację przyrządów wykorzystywanych podczas różnorodnych zabiegów. Dzięki tym urządzeniom przeprowadzane procedury są bezpieczne i nie nie występuje zagrożenie użycia zanieczyszczonych akcesoriów. Mimo iż duża liczba przyrządów w salonach i gabinetach jest dziś jednorazowego użytku, to posiadanie wanienki do dezynfekcji powinno także być uwzględnione przez właściciela takiego obiektu.

Oferta: Wanienki do dezynfekcji

Więcej danych

sklep.coriocs.pl

sklep.coriocs.pl

hurtowniacoriocs.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Powiązane wpisy z tej kategorii:

Odchudzanie

Szczegóły oferty

Gabinet stomatologiczny

Zobacz

Plantago - marka ziół o prozdrowotnych właściwościach

Diatomit